Havuz Temizliği

havuz temizliğiHavuz temizliği idea havuz firmasının profesyonel olarak hizmet verdiği alanlardan bir diğeridir.Havuz temizliğinin en belirgin sonuçlarından biri de pırıl pırıl billur gibi bir sudur.Pırıl pırıl tertemiz bir havuza girmeyi kim istemez ? Elbetteki havuzu kullananların ortak isteğidir temiz bir havuzda yüzmek.

İsterseniz havuzunuzla kendiniz ilgileniyor olun, isterseniz bir görevli personeliniz yada hizmet aldığınız bir firma olsun temizlik için gerekli kimyasal oranları ve uygun amaca uygun kimyasal kullanımı düzgün olmazsa tam olarak temiz bir havuzdan bahsetmek zordur.

Görünüm olarak temiz görünse bile suyun kimyasal yapısı sebebiyle kimyasal bir kirlilik oluşmuş olabilir..Ve bu sağlık açısından istenmeyen durumların ortaya çıkmasına, çeşitli alerjilere, akut yada kullanım sıklığına bağlı olarak kronik maruz kalımlar sonrasında daha ciddi çeşitli rahatsızlıklara sebebiyet verebilir.

Dolayısı ile çok basit gibi görünüyor olsada havuz temizliği göründüğü kadar basit bir işlem değildir.Bilgi ön koşul olmakla birlikte tecrübe de önemlidir.Nereye? ne kadar? neden ? kullanmak gerekir sorularına cevabı kesin doğru olmayanların yapacakları havuz temizlik işlemini sizin için hiç tavsiye etmiyoruz.

Diğer tüm işlemler gibi bundada mükemmel havuz sloganıyla hizmet veriyoruz.

Havuzunuza hakkettiği bakımı yapmazsanız havuzunuzu hem randımanlı kullanamazsınız hemde havuzu kullanan kişiler çeşitli sağlık problemlerine maruz kalma tehditiyle karşı karşıya olurlar.

En temel bakım ise havuz suyunun temizlenmesidir.En temelde akm ( askıda katı madde ) düşen yapraklar vb gibi büyük nesnelerin temizliği