Havuz Tadilatı

Tadilat kelimesi Değişiklikler; Doğrultmalar, değiştirmeler, tebdil etmeler anlamındadır.Havuz Tadilatı da bu manada havuzda doğrultmalar, havuzda değiştirmeler yani kısacası mevcut havuzunuzda yapılması gereken değişikliklerdir.

Havuz tadilatına ihtiyaç duyulan belli başlı sebepler:

Yıpranmış Eskimiş Havuz, mekanik aksamı yıpranmış, yalıtım ve kaplaması eskimiş bir havuzunuz varsa tadilat tek seçenektir.Ancak havuz tadilatı ustalık isteyen bir iş olduğundan herangibir inşaat firması yada yeteri kadar bilgisi olmayan kişilerce yapılan tadilat işlemleri beklentilerinizi karşılamayabilir.En önemli sebeplerin başında ise malzemeyi yeteri kadar tanımamak ve hangi malzemenin nerede ne kadar kullanılması gerektiğinin iyi bilinmemesidir.

Diğer bir husus ise kullanılan malzeme kalitesidir.Ucuz havuz malzemeleri kullanarak son derece kalitesiz malzemelerle yapılan tadilat ile havuzunuzun bir sonraki tadilat ihtiyacının gelmesi çokta uzun sürmeyecektir.

Öyleki bazen yapılan tadilat sonrasında tadilatı yaptıran kişiler havuzun eski haline razı olduklarını dahi gördük.Yapılan yanlış tadilatları düzeltmeye gittiğimiz yerlerde bu şekilde konuşan müşterilere şahit olduk.Daha fazla kazanmak adına yapılan hatalar sonucu çok daha pahalıya mal olmaktadır.

Görünüm Estetik Amaçlı Tadilat ise havuz genel görünümünün ve çevresine olan pozitif etkisinin dahada arttırılmasına yönelik düşünülen tadilat işlemleridir.

Bu şekildeki tadilat çalışmalarımızda havuza kazandırılacak yeni görünüm ve havuz çevresine uygulanacak peyzaj işlemleri için projelendirme yapılarak önceden sizi neyin beklediği gösterilerek tatsız süprizlerle karşılaşmanın önlenmiş olur.

Kullanım, Kapasite ile ilgili Tadilatlar ,ise mevcut havuzun geometrisi yeniden tasarlanarak taban eğimi, derinlik, daydırak ekleme, trabzan ekleme köprü kemer ekleme gibi pekçok değişiklik akla gelebilmektedir.

Tadilatın amacına uygun, uygun malzeme uygun ekipman uygun personel ile her türlü havuz tadilatında aklına gelebilecek profesyonel havuz tadilat firması yız.

Tek yapmanız gereken bize ulaşmak.Keşif hizmetimiz ücretsizdir.Arayın gelelim sizi hayallerinideki havuza kavuşturalım.