Havuz Bakımı Temizliği Tadilatı

İDEA HAVUZ TEMİZLİK BAKIM FİRMASI

Havuz Bakımı, Havuz Temizliği, Havuz Tadilat ve Tamiratı denilince neden tercih edilmeliyiz ? Yıllardır hizmet sektöründe gösterdiğimiz faaliyetler neticesinde edindiğimiz deneyimleri, anlaşmalı havuz periyodik bakım hizmetleri ile havuz tadilat tamirat, havuz bakım,havuz temizliğialanlarıyla da siz değerli müşterilerimize uygulamayı ve paylaşmayı kural olarak benimsemiş bir firmayız.İdea büyüyen ve gelişen bir yapı olan hizmet sektöründe teknolojiyi ve bu alandaki tüm gelişmeleri takip eder, iş ortaklarımız ile paylaşır ve birlikte büyüme hedefi ile bütün finansal gücünü ve tecrübelerini müşteri menfaati doğrultusunda kullanmaktadır.
Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli husustur. Hizmet verdiğimiz müşterilerin iş bitiminde memnun olması, bize teşekkür etmesi ve çevresine bizimle ilgili olumlu referans vermesi bizce çok önemlidir.
Sözleşmeli Periyodik Havuz Bakımı

Sözleşmeli Periyodik Havuz Bakımı

Hauz bakım sözleşmesiyle havuzunuzun tüm sorumluluğunu üstleniyoruz.Havuz temizliği, havuz hijyeni konusunda gereken hassasiyeti göstermekteyiz.

Hazuz Tadilatı İdea Havuz

HAVUZ TADİLATI, HAVUZ TAMİRATI

Farklı ölçeklerdeki yüzme havuzlarının mekanik, kaplama, izolasyon, tesisat gibi bölümlerinin tadilatını tamiratını ve onarımını gerçekleştirmekteyiz.Sıfırdan havuz yapımından tutun yüzme havuzunun her evresi için hizmet vermekteyiz.

Havuz Kimyasalları

HAVUZ KİMYASALLARI, HAVUZ MALZEMELERİ

Havuzunuzun temizlik ve bakımını kendiniz yapıyorsanız bile, Havuz Kimyasalları, Havuz Malzemeleri satışı faaliyetimiz ile sizlere bu yönüyle hizmet verebiliriz.

Havuz Temizliği, Havuz Tadilatı, Havuz Bakımı, Havuz Kimyasalları ve Malzemeleri konularında dün olduğu gibi bugünde hizmetinizdeyiz..