MÜŞTERİLERİMİZ TARAFINDAN SIK SORULAN SORULAR

https://ideahavuz.com sitemiz üzerinde yeralmakta olan ürünlerimizden almak istediklerinizi sepete ekle yada hemen al butonlarına tıklayarak ödeme yap diyerek ödeme ekranına yönlenirsiniz.Burada gerekli alanları doldurarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme işlemi onaylanmadan ürünleriniz hazırlanmaz ve kargoya verilmez.Havale eft işlemini belirtilen banka hesaplanna yaptıktan sonra ödeme bildiriminde bulunmanız işleminizi hızlandıracaktır.Aksi halde belirlenen sürede yapılmayan havale eft işlemi sonrası siparişleriniz iptal olacaktır.

Sitemizde ödeme yöntemi olarak havale eft ve kredi kartlı ödeme işlemleri ile satın alma yapabilirsiniz.

Kredi kartı ödeme ekranında yapmış olduğunuz işlemler tamamen güvenli  bir ortamda ve bizim kart bilgilerinizi görmediğimiz şekilde ödeme kuruluşu altyapısı ile sağlanmaktadır.3D güvenliği ve SSL sertifikası ile bilgileriniz korunmaktadır.

Sitemizdeki ürün gönderimi anlaşmalı kargo firması ile yapılmaktadır.İstanbul yakın bölgeler ile darıca bayramoğlu gibi istanbul dışı yakın bölgelere sipariş miktarına bağlı direkt araç çıkararak yada o bölgeye bir başka sipariş için gönderilen araçla birlikte teslimlerimiz olabilmektedir.Kesin bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Normal şartlar altında kargonun teslim süresi 2-3 gündür. Sipariş teslim adresi ve olağan dışı durumlarda bu süre farklılıklar gösterebilir.

Sitemizdeki havuz kimyasalları ürünlerimizin tümü sağlık bakanlığı onaylı ve sertifikalı ürünlerdir.Ürünler üretici firma garantisi altındadır.

Hayır.Satın aldığınız ürünle tarafınıza gönderilen ürün teknik özellikler, nitelikler ve miktarları tamamen birebir aynıdır.Zaman içerisinde ambalajda nüans farklılıkları olabilmektedir.

İlgili yasalar çerçevesinde ve ürünün açılmamış, yıpranmamış, ambalajının bozulmamış haliyle 14 gün içinde ürünü iade edebilirsiniz.Ücret iadeniz 21 iş günü içinde hesanınıza / kartınıza iade edilir.